KURA TURISMITALU

Kura Turismitalu asub Saaremaal: kauni, selgeveelise ja liivase Karujärve lähedal. Kura Talust Karujärveni viib 350 meetri pikkune tee. Siit Kuressaare kesklinnani on 26 kilomeetrit ja kohale pääseb asfalteeritud teed mööda.

  Majutus Kura Talus on ettetellimisel. Talu on atesteeritud ja pakub majutust eksootilises 1800-ndal aastal ehitatud vanas aidas. Samuti kuulub ka Kura Talu kompleksi uusehitisena Puhkemajake, mis sobiks hästi perele. Talus on võimalik vajadusel elada ka terve suve.Talu aidas on majutuskohti ühtekokku 8 ja lisaks 3 lisavoodit võimalusel. Puhkemajakeses on teie käsutuses nüüdisaegne saun koos dušširuumiga. Lisaks on kaminaruum ja kööginurk. Kööginurgas on võimalik valmistada endale meelepärast einet, kuna seal on kõik vajalikud nõud olemas. Talu piirides on võimalik grillida ja veeta mõnus õhtu lõkke ääres. Õues on lastele mängupaik ja kiik.

  Väid vajadusel sõita venepaadiga ja tutvuda Karujärve ning selle viie väikese saarega. Karujärve äärde viiva tee, leiate üles Kihelkonna 20. kilomeetrilt. Jäv on umbes 330 ha. suur ja kuni 6 meetrit sügav. Karujärve nimetatakse ka Saaremaa Pühajärveks. Karujärve kaldariba on liivane ja see järv on üks kõige selgeveelisem ning üks paremaid supluskohti Saaremaal. Karujärv on ka tuntuim kala- ja vähipüügi paik. Järve ümber asuvad kaunid segametsad, kus saab korjata marju ja seeni. See piirkond on hõredalt asustatud, seega saate nautida puhkust ja rahu.Hinnakiri:

Ööbimine/ 200 EEK inimene
Lapsed kokkuleppel
Pikemaajalisel viibimisel hinnaalandus


Kaasa võite võtta lemmikloomad!Tere tulemast veetma puhkust kaunisse Karujärve lähedal olevasse Kura Turismitalusse!Avalehele